Grupy Odnowy Wsi w poszczególnych sołectwach Drukuj
czwartek, 22 października 2015 11:04

GRUPY ODNOWY WSI W POSZCZEGÓLNYCH SOŁECTWACH

KOORDYNATOR GMINNY - Anna Wanowska

 

Lp.

Nazwa miejscowości

Lider Grupy Odnowy Wsi

Grupa Odnowy Wsi

Sołecka Strategia Rozwoju Wsi

1.

Dobrzejów

Bogusława Hościło

Artur Gałeczka

 

Jolanta Górzyńska

Agnieszka Pogodzińska

Ireneusz Petecki

Anna Rosik

Sebastian Rosik

Piotr Bieńkowski

Magdalena Urbańczyk

Sławomir Basista

Marek Pundyk

Paweł Stankiewicz

Paweł Styczek

 

 

 

 

 

2.

Goślinów

Sławomir Skoczek

Sławomir Skoczek

 

Dominik Skoczek

Zenobia Skoczek

Józef Saj

Maciej Saj

Halina Saj

Stefan Mik

Remigiusz Mik

Danuta Mosio

Stanisław Patron

Marcin Patron

Sylwia Witruszyńska

Sebastian Witruszyński

Piotr Król

Zygmunt Pędzisz

Józef Pędzisz

Beata Pędzisz

Anna Pędzisz

Jan Buśko

Paweł Jabłoński

Dariusz Krutnik

Anna Krutnik

Helena Pędzisz

Anna Jarmółowicz

Agnieszka Rudnicka

Elżbieta Pędzisz

Alina Jabłońska

Marta Mazan

Piotr Mazan

 

 

 

 

 

3.

Głuchowice

Izabela Morajka

Zygmunt Sokołowski

 

Henryk Szczęsny

Tadeusz Olszewski

Jacek Dłutowski

Monika Górniak

Marek Morajka

Artur Sokołowski

 

 

 

 

 

4.

Grzymalin

Agnieszka Tabiszewska

Marek Kajda

 POBIERZ

Władysława Jędrzejczyk

Adam Tatarski

Jan Dul

Józef Cichy

 

 

 

 

 

5.

Pątnówek

Jarosław Kmak

Iwona Bąk

 POBIERZ

Stanisław Marczak

Lidia Błaszczak

Elżbieta Kiełbasa

 

 

 

 

 

6.

Kochlice

Urszula Grabarek

Mirosław Gambal

 POBIERZ

Wanda Żegiestowska

Elżbieta Gruczoł

Artur Mikulski

Marian Zupańczyk

Marlena Małek

 

 

 

 

 

7.

 

Gniewomirowice

Anna Jakubowska

Teresa Neć

 POBIERZ

Agnieszka Gronkowska

Irena Jankowska

Anna Dudek

Małgorzata Popis

Katarzyna Kapera

Małgorzata Bury

Edyta Hołubecka

Zbigniew Neć

Michał Wysoczański

Roman Janczak

Wojciech Biedrzycki

 

 

 

 

 

8.

Jezierzany

Sebastian Dankowski

Marcin Chrenowski

 POBIERZ

Andrzej Łatyszkiewicz

Adam Mess

Krzysztof Parafianowicz

Małgorzata Wysoczańska - Piątek

 

 

 

 

 

9.

Jakuszów

Mirosława Stachura

Jarosław Prośniak

 POBIERZ

Dawid Stachura

Damian Strama

Katarzyna Świątkowska

Katarzyna Ząbik

 

 

 

 

 

10.

Miłkowice

Tadeusz Gładysz

Anna Graf

 POBIERZ

Czesław Kudaj

Piotr Wilk

Danuta Włodarczyk

 

 

 

 

 

11.

Rzeszotary

Agnieszka Żółkiewska

Agnieszka Redyk

 

Agata Woźniak

Irena Żmuda-Zarycka

Maria Kodzik

Justyna Grybel

Elżbieta Kwaśna

Tomir Różański

 

 

 

 

 

12.

Siedliska

Bogdan Dąbrowski

Piotr Barełkowski

 

Grzegorz Balicki

Mieczysław Parzelka

Paweł Barełkowski

Piotr Darczuk

Jerzy Adamczyk

Tomasz Patron

 

 

 

 

 

13.

Ulesie

Katarzyna Józefowicz

Józef Dumkiewicz

 POBIERZ

Aneta Budziarek

Ewa Kochanowska

Damian Sokołowski

Grzegorz Bürger

 

 

Agnieszka Redyk

Agata Woźniak

Irena Żmuda - Zarycka

Maria Kodzik

Justyna Grybel

Elżbieta Kwaśna

Tomir Różański

Poprawiony: poniedziałek, 11 marca 2019 12:17
 

Zgodnie z art. 173 Prawa Telekomunikacyjnego informujemy, że odwiedzana strona korzysta z plików cookies. W związku z powyższym użytkownik strony może domyślnie ustawić w przeglądarce poziom, czy, ile i jakie chce cookies. Brak takich ustawień będzie świadomym aktem woli i akcetpacji plików cookies. By przeczytać więcej o plikach cookies oraz o tym jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

Akceptuję pliki cookies używane przez ten serwis

EU Cookie Directive Module Information